Школа координаторів

 

Школа координаторів

 

Хто такий студентський координатор? Хтось каже, що це - надія та опора першокурсників; а дехто стверджує, що це - друг та порадник; багато хто переконаний, що координатор - це живий довідник Університету 24/7. Усі ці визначення правильні, адже саме студентські координатори  є провідниками у світ щасливих років студентства для першокурсників і тими старшими колегами, які допомагають адаптуватись до нових умов навчання.

 

Однак, як і в лідерстві, координаторами не народжуються. Ними стають під час тривалої підготовки у Школі координаторів. Ця загальноуніверситетська програми працює в Університеті Грінченка з 2017 року та готує студентів других-третіх курсів до роботи з першокурсниками.

 

За часи існування формат роботи змінювався. Протягом перших років студенти брали участь лише в очних тренінгах, проте Covid-19 та війна внесли корективи і дистанційні формати були швидко інтегровані у систему підготовки координаторів.

 

З 2022-2023 навчального року програма складається з таких етапів:

  • Тренінги для команд координаторів на факультетах (травень-червень). На цьому етапі проводяться навчання та підготовка для представників різних факультетів. Такі зустрічі дозволяють учасникам краще зрозуміти основні функції студентського координатора, оцінити власні якості та уміння та створити команду однодумців, готових працювати разом.

  • Робота онлайн на платформі Google Classroom (липень-серпень). У цей період учасники Школи активно знайомляться з матеріалами, розміщеними на курсі та виконують цікаві завдання та розглядають реальні кейси. 

  • Загальноуніверситетські тренінги для майбутніх координаторів (серпень). Нарешті, за кілька тижнів до зустрічі з першокурсниками, учасники знайомляться з представниками інших факультетів та у тренінговому форматі практикують набуті знання та навички. Це допомагає підготувати учасників до подальшої успішної участі в житті першокурсників та розширити коло спілкування, щоб у подальшому співпрацювати не тільки з представниками власного факультету, а й студентами з інших підрозділів.

 

Бути студентським координатором - відповідально і тому важливо підтримувати тих студентів, які обрали цей шлях. Після завершення Школи наше спілкування триває. Ми підтримуємо успіхи наших учасників та допомагаємо долати виклики. Але найкраще своїм досвідом вони можуть поділитись самостійно.

 

Враження учасниць від нашої Школи

Хотіла б подякувати за цікаві тренінги та побажати удачі у вашій праці з майбутніми координаторами)

Маргарита Ш., ФЖ

 

Дякую за всю змістовну інформацію, 

яку ми отримали під час наших зустрічей.

Валерія Л., ФПМВ

 

Хочу подякувати, та обов'язково готова

 взяти участь ще у якихось заходах чи тренінгах.

Ангеліна Г., ФРГФ

 

Я хотіла б сказати велике дякую,за змогу побути 

координатором, я вважаю що це безцінний досвід,

і не треба жалкувати про цей вибір, як би складно не було.

Альона Н., ФРГФ

 

Дуже дякую за школу, було цікаво і корисно.

Діана С., ФЖ

 

Не так багато працювала з організаторами 

Школи, але сподобалося ставлення до студентів і робота з ними.

Лілія Т., ФУФКМ

 

Все чудово, я навіть під час роботи 

в команді завела подруг.

Анастасія П., ФУФКМ

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Служіння Школа координаторів