Статті

Центр програм з лідерства служіння провів тренінг із вирішення конфліктів

 

8 лютого 2019 року співробітники Київського університету імені Бориса Грінченка взяли участь у тренінгу "Вирішення конфліктів". Організатором заходу став Центр програм з лідерства служіння.


Протягом 4 годин учасники із різних структурних підрозділів вивчали складові "якісного" конфлікту, який спрямований на побудову стосунків і довіри. Серед 5 стратегій поведінки у конфлікті кожен міг розпізнати свою та зрозуміти як ефективно реагувати на конфліктну ситуацію. Нові знання та поради учасники мали змогу застосувати на прикладі вправ та власних життєвих ситуацій.


Завдяки набору нових знань, корисних порад та методики, учасники тренінгу можуть практикуватися у проведенні власних занять із вирішення конфліктів для своїх студентів.

Тренером тренінгу виступила партнер Центру програм з лідерства служіння та співзасновник Українського центру злагоди Ольга Зеленюк.


Центр програм з лідерства служіння пропонує різноманітні тренінги з особистісного й професійного розвитку для студентів та викладачів, про які ви можете дізнатися більше за посиланням.


 

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: