«Школа кураторів» проводить онлайн заняття

У рамках проєкту «Школа кураторів» фахівці Центру програм з лідерства служіння Київського університету імені Бориса Грінченка провели модуль тренінгів "Знайомство з першокурсниками". Дві тренінгові зустрічі були присвячені знайомству, комунікації, навичкам тайм-менеджменту.

Під час онлайн зустрічі, яка відбулась 11 травня, учасники ознайомились з основними завданнями кураторів, обговорили проблеми, які можуть виникнути у спілкуванні з першокурсниками, дізналися про методики виявлення лідера в команді.

13 травня відбувся тренінг з тайм-менеджменту. Запрошена лекторка - співзасновниця громадської організації "Український центр згоди", сертифікована тренерка  з вирішення конфліктів та ненасильницького спілкування Ольга Зеленюк.

Слідкуйте за анонсами, щоб взяти участь у майбутніх тренінгах, або відразу пишіть на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Ви тут: Громада Новини «Школа кураторів» проводить онлайн заняття