Статті

Табори з лідерства англійською мовою (Seasonal Leadership Camps)

 

Лідерські якості починають проявлятись навіть у ранньому віці. Саме тому важливо спрямовувати дітей та підлітків до розвитку власного потенціалу. З цією метою розроблено програму таборів для школярів із розвитку лідерства. Бонусом для учасників є те, що вони не лише розширюють своє коло спілкування, розвивають лідерські навички та вчаться працювати у команді, а й практикують англійську мову, адже заняття у таборі проходять саме англійською.


Перший табір привітав своїх учасників у березні 2018 року і з того часу було проведено усі сезони. У 2019 році розпочався другий рік реалізації проекту.


Програма відбувається протягом трьох днів під час шкільних канікул з 10:00 до 14:00 (з перервами). Повний курс охоплює чотири сезонні табори, проте програма побудована таким чином, що учасники можуть долучатись під час будь-якого табору.


Основні форми роботи під час таборів: тренінгові вправи, обговорення, перегляд відео, рольові ігри.

 


 

Spring Leadership Camp


Тема табору: лідерство і лідери.


Протягом першого дня учасники знайомляться із поняттям лідерства, створюють власне визначення цього феномену, працюють у міні-групах, щоб на практиці відчути особливості процесу лідерства.
Другий день присвячений особистості лідера. Учасники визначають основні здібності та якості успішного лідера, знайомляться із різними стилями лідерства та у рольовій грі випробовують себе як лідера.
Тематика третього дня – «Я - лідер». Заняття спрямоване на визначення учасниками власних цінностей та особистісних характеристик, які дозволяють (або заважають) бути ефективним лідером.

 


 

Summer Leadership Camp


Тема табору: комунікація – основна зброя лідера.


Протягом першого дня учасники визначають основні складові процесу лідерства та ключові уміння лідера, серед яких важливими є усвідомленість та само-усвідомленість.
Другий день присвячений опануванню навичок активного слухання та умінню чути співрозмовника.
Під час третього дня учні тренують уміння виступати на публіці, уміння переконувати та обґрунтовувати власну думку.

 


 

Fall Leadership Camp


Тема табору: робота у команді.


Перший день спрямований на знайомство учасників один із одним та визначення основних рис ефективної команди. Учні працюють у міні-групах для кращого усвідомлення групового процесу, розуміння поняття синергії та визначення групових ролей.
Протягом другого дня учасники знайомляться із поняттям командоутворення, тренуються взаємодіяти разом для досягнення найефективнішого результату. Під час виконання групових завдань учні усвідомлюють власну роль у команді, стратегії поведінки під час різних ситуацій та можливості для удосконалення.
Третій день присвячений на особливості урегулювання конфліктів у команді та стратегіям прийняття групового рішення. Також, учасники тренують креативність та кмітливість під час спільного виконання завдань.

 


 

Winter Leadership Camp


Тема табору: лідерський спадок.


Протягом першого дня учасники визначають основну мету діяльності лідера, аналізують приклади з життя та визначають критерії оцінювання ефективності досягнень лідера.
Другий день присвячений поняттю бачення та мети власної діяльності. Учасники вчаться планувати майбутнє, прогнозувати результати своєї діяльності та ставити мету.
Під час третього дня учні працюють у міні-групах та розроблюють власні карти особистісного зростання, а також пропонують власні проекти, спрямовані на покращення життя громади.

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: