Тренінги з лідерства

 

Соціально-психологічний тренінг є однією із форм групової роботи та спрямований на покращення та розвиток навичок та умінь учасників, а також отримання нових знань певної тематики. Під час тренінгу учасники підвищують рівень своїх комунікативних навичок, мають змогу познайомитись з іншими учасниками та спробувати нові стратегії поведінки у доброзичливому та безпечному середовищі.

 

 

1950 року двоє психологів придумали унікальну методику самопізнання для виявлення своїх прихованих сторін. Джозеф Лафт і Гаррі Інгам назвали своє дітище, з'єднавши разом імена Joe та Harry – «вікно ДжоХарі». Ця методика допомагає зрозуміти, яка частина особистості людини знаходиться на світлі, а яка – в тіні.

 

Вікно є таблицею з двома осями координат – власні знання про себе та знання про мене іншими людьми. Найголовніше завдання людини – якомога глибше пізнати себе, розширюючи відкриту зону (за рахунок зменшення сліпої плями та зони невідомого), а також знайомити інших з різними сторонами своєї особистості. Саме під час тренінгу учасники можуть зробити це.

 

  ЗНАЮ Я НЕ ЗНАЮ Я
БАЧАТЬ ІНШІ

Відкрита

зона

Сліпа

пляма

НЕ БАЧАТЬ ІНШІ

Прихована

зона

Зона

невідомого

 

Основними видами діяльності під час тренінгу є спеціальні вправи та ігри, перегляд відеосюжетів та їх обговорення, дискусії та вивчення кейсів.

 

Тривалість тренінгів від трьох годин, проте зазвичай учасники зазначають, що час проходить непомітно. Найголовніше після тренінгу – продовжувати працювати над розвитком умінь та навичок. Для цього команда тренерів підтримує зв'язок з учасниками та, за потреби, надає необхідні консультації.

 

Теми тренінгів особистісного зростання:

 

  • «Як підкорити «Еверест» (тренінг цілепокладання та мотивації);
  • «Шість капелюхів креативності»;
  • «Усе це мої почуття» (тренінг розвитку емоційного інтелекту);
  • «Як не зірвати голос у процесі доведення своєї точки зору або мистецтво управління конфліктами»;
  • «Один у полі не воїн» (тренінг розвитку навичок роботи у команді);
  • «Як говорити, щоб тебе чули та як слухати, щоб з тобою говорили» (тренінг ефективної комунікації);
  • «Магія часу» (тренінг з тайм-менеджменту).

 

Ще одним способом отримати нові ідеї та розвинути уміння та нивики є участь у майстер-класах. Вони схожі за форматом на тренінги, проте коротші за часом.

 

Команда Центру програм з лідерства служіння пропонує такі майстер-класи:

 

  • «Лідерами не народжуються» (розвиток лідерських якостей);
  • «Англійська на раз-два-три» (початкове оволодіння англійською мовою);
  • «Сучасні можливості особистісної та професійної комунікації» (роль соціальних мереж у просуванні своїх послуг, налагоджування професійної комунікації).

 

Обирайте свій тренінг з лідерства.

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Служіння Тренінги з лідерства