Розвиваємось рефлексуючи: зустріч викладачів лідерства служіння

27 листопада 2019 року у Київському університет імені Бориса Грінченка відбулася робоча зустріч викладачів з дисципліни "Лідерство служіння".

photo 2019-12-02 18-03-53

Працівники Центру програм з лідерства служіння, а також проректор з науково-методичної, соціально-гуманітарної роботи та лідерства Бондарева Олена Євгенівна допомогли обговорити успіхи та невдачі у викладанні предмету "Лідерство служіння". Крім того, викладачі поділилися досвідом взаємодії з студентами, як вони вирішують проблемні ситуації та як мотивують студентів до роботи. Окремою та важливою темою обговорень стали проектні роботи студентів в кінці курсу, які спрямовані на удосконалення Університету та суспільства.

У зустрічі взяли участь викладачі з п'яти факультетів Університету:

• Саврасова-В'юн Тетяна Олександрівна, Інститут фіології;
  • Синицина Наталія Георгіївна, Факультет інформаційних технологій та управління;
  • Машовець Марина Анатоліївна, Педагогічний інститут;
  • Кипиченко Наталія Сергіївна, Педагогічний інститут;
  • Поляничко Олена Миколаївна, Факультет здоров'я, фізичного виховання та спорту;
  • Погребняк Інга Василівна, Інститут журналістики.

Також на зустрічі був присутній почесний професор нашого Університету Маршал Крістенсен, який є співзасновником організації "Co-Serve International".

Щиро дякуємо всім, хто брав активну участь у зустрічі та працював над удосконаленням лідерства служіння у Київському університеті імені Бориса Грінченка!

Ви тут: Громада Статті Громада Новини Розвиваємось рефлексуючи: зустріч викладачів лідерства служіння