На святкуванні 25-річчя Казахстансько-Американського вільного університету

З 9 по 14 вересня співробітниця Центру програм з лідерства служіння Юлія Турта та випускниця Міжнародної академії з лідерства служіння, студентка ІІІ курсу Факультету права та міжнародних відносин Вікторія Бистра відвідали Казахстансько-Американський вільний університет в Усть-Каменогорську, Казахстан.

Юлія та Вікторія взяли участь у святкових заходах, приурочених 25-річчю Університету. Серед них:

• Студентський форум "Глобальні виклики сучасності: погляд майбутніх лідерів";
  • Міжнародна олімпіада з англійської мови;
  • Форум випускників: "Глобальні виклики сучасності: погляд майбутніх лідерів";
  • Міжнародна гра "Модель ООН";
  • Урочисте засідання Вченої ради, присвяченої 25-річчю КАВУ.

Не обійшло і без нагород. Дівчата отримали дипломи про участь у Міжнародній олімпіаді з англійської мови. Юлія Турта була нагороджена гран-прі. Крім того, Вікторію Бистру нагородили дипломом за участь у Міжнародній грі "Модель ООН".

Нагадаємо, що у Казахстансько-Американському вільному університеті та Київському університеті імені Бориса Грінченка реалізується Міжнародна програма з лідерства служіння, за підтримки "Co-Serve International". Традиційно студенти Казахстансько-Американського вільного університету відвідують Київський університет імені Бориса Грінченка, щоб взяти участь у Міжнародній академії з лідерства служіння.

Ви тут: Громада Статті Громада Новини На святкуванні 25-річчя Казахстансько-Американського вільного університету