Тренінг для студентської ради гуртожитку

Ніщо не згуртовує краще, ніж спільне проживання під одним дахом. Однак, щоб зробити цей процес більш екологічним та ефективним Центр програм з лідерства служіння проводить тренінги командоутворення для студентських рад гуртожитків.

Цього року першими випробувати різноманітні активності та вправи змогли першокурсники, що проживають у гуртожитку за адресою бул. Шамо 18/2. В онлайн-форматі ми змогли краще познайомитись, розібрати кейси лідерства на прикладі різноманітних відео, а також виконати декілька вправ, які допомогли студентам по іншому поглянути на роль студентської ради та особисто свою.

Зустріч у стінах корпусу Інституту мистецтв допомогла ще краще зрозуміти один одного, працювати над згуртуванням команди, а також обговорити питання, що хвилюють студентів.

Одним із бажань, яке загадали учасники святому Миколаю, стало прохання зустрітись і після новорічних свят. Тож з нетерпінням чекаємо на нові інсайти у компанії активних представників студентства.

Ви тут: Громада Новини Тренінг для студентської ради гуртожитку