Екскурсія та тренінг для студентів Кам’янець-Подільського університету

На початку жовтня до грінченківської родини долучилася група студентів ІІІ курсу з Кам'янець-Подільського національного університету ім. Івана Огієнка, які приїхали до нашого Університету на навчання за програмою академічної мобільності. Тому, аби привітати гостей, 7 жовтня команда Центру програм з лідерства служіння провела мініекскурсію головним корпусом, а також майстер-клас з лідерства служіння.

photo 2021-10-18 23.21.30

Під час екскурсії студенти дізнались про улюблені місця грінченківців, а також усі родзинки та технологічні особливості корпусу. На майстер-класі учасники поділились першими враженнями від Університету та його атмосфери. Таким чином, тренери звернули увагу студентів на корпоративну культуру та цінності нашої альма-матер. Проте про лідерство теж не забули. Наші гості повправлялися з розвитком своїх лідерських навичок, пізнали більше про командну роботу, будуючи вежу з пластикових стаканчиків, а також усвідомили, що лідерство - це не про мене, а про нас.

Відтак, студенти відкрили для себе щось нове й цікаве та отримали позитивні враження від зустрічі.

Ви тут: Громада Новини Екскурсія та тренінг для студентів Кам’янець-Подільського університету