Онлайн-марафон "Get Ready"

Зазвичай люди святкують Новий рік лише один раз - 1 січня. Однак ті, хто працюють в освіті, мають можливість зробити це двічі - спочатку зі студентами наприкінці серпня, а потім із рештою світу.

З 15 серпня по 6 вересня Центр програм з лідерства служіння організував онлайн-марафон під назвою “Get Ready”, аби подолати стрес карантину та коронавірусу та підготуватися до нового навчального року.

Протягом 3 тижнів, із постійними завданнями та без вихідних, ми працювали зі студентами-грінченківцями, абітурієнтами та школярами. Із 25 учасниками марафону ми пройшли ключові теми з лідерства та самоідентифікації.

Кожен тиждень ми присвятила дослідженню певного аспекту та його пропрацюванню через вправи, брейншторми та челенджі:

• Розпочали марафон із дослідження власних особистостей, сильних та слабких сторін та тому, як наше усвідомлення себе корелюється із думкою близького оточення.

• Другий тиждень присвятили системі цінностей та перевірці власних на практиці.

• Третій - створенню особистої місії, усвідомленню внутрішніх ресурсів та справи, що надихає.

Ми вдячні усім учасникам марафону за активність та бажання розвиватися разом з нами!

Слідкуйте за нашими анонсами, аби взяти участь у наступному марафоні!

Ви тут: Громада Новини Онлайн-марафон "Get Ready"