Цінності Університету в дії: лідерство служіння в управлінні

27 листопада 2019 року за підтримки Центру програм з лідерства служіння в Університеті Грінченка відбулася лекторій-бесіда "Лідерство служіння в управлінні".

photo 2019-11-30 08-54-18

На заході студенти та викладачі мали змогу дізнатися про особливості роботи в команді, успішне керівництво, а також пересвідчитися у тому, що принципи лідерства служіння реалізуються не тільки в Університеті, а і за його межами.

Запрошеними гостями та прикладами лідерів, що служать стали:

Наталія Бикова - керівник програми "Молодіжний розвиток" в Американському урядовому агентстві "Корпус миру США в Україні".

Олена Молодцова - Field Marketing Manager у міжнародній компанії Red Bull Ukraine.

Маршал Крістенсен - співзасновник міжнародної організації "Co-Serve International" та почесний професор Київського університету імені Бориса Грінченка.

Ініціаторами та організаторами заходу стали студенти Факультету права та міжнародних відносин, випускники Міжнародної академії лідерства служіння Бистра Вікторія та Прачук Дмитро, які гідно захистили свій фінальний проект з лідерства та зміцнили в наших студентах - грінченківцях переконання: "Справжні лідери змінюють світ!".

Ви тут: Громада Новини Цінності Університету в дії: лідерство служіння в управлінні