Статті

Лідерські канікули на Winter Leadership Camp

 

Яким лідером я можу бути? Яка моя місія та візія? Чим я можу допомогти суспільству? Відповіді на ці питання знаходили учасники Зимового лідерського табору для старшокласників з 24 по 26 грудня 2019 року.

 

photo 2020-01-09 11-56-24

 

Кожен табір - це нова тема, яка допомагає учасникам краще зрозуміти себе, середовище та плани на майбутнє. Тема зимового табору - лідерський спадок, а тому ми пропрацювали такі аспекти:

 

    • Основна мета діяльності лідера, його ефективність - який приклад показують на сучасні лідери? якими якостями вони володіють? чому ми вважаємо їх лідерство ефективним?
    • Цінності, місія та візія - що визначає нас як людей? як це впливає на взаємодію з іншими? ким я себе бачу у майбутньому?
    • Вплив на суспільство - що я хочу змінити у суспільстві? якими можуть бути мої перші кроки? хто мені може в цьому допомогти?

 

photo 2020-01-09 15-38-46

Нагадаємо, що Winter Leadership Camp - це 3-денний інтенсивний курс, що поєднує в собі вивчення основ лідерства, розвиток лідерських якостей та вивчення англійської мови.


Після табору учні не тільки вдосконалюють свої комунікативні навички та розширюють словниковий запас, а й покращують власні якості лідера, визначають пріоритетні цілі та стратегії їх досягнення, навчаються працювати у команді та ефективно взаємодіяти з ровесниками.


З нетерпінням чекаємо наших учасників на другому етапі програми - Spring Leadership Camp, що відбудеться на весняних канікулах. Слідкуйте за анонсами!

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: